Odwiedzin 38148481
Dziś 2746
Poniedziałek 26 sierpnia 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - Nie moj cyrk, nie moje malpy...

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorNie moj cyrk, nie moje malpy...
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17562
Od: 2003-04-06
2005-02-11 11:34
Prasa doniosla, iz "Książę Karol żeni się z Camillą Parker Bowle".
A ja tu jeszcze nie zdazylem lez po Dianie otrzec...

Hodowla krolewskich malp dla rozrywki europejskiego plebsu, przypomina mi coraz szpetniejsze rasy psow, kreowane dla ekscentrycznych starych bab.
Zdegenerowani na skutek wielowiekowego "inbredowania", bo tak hodowcy nazywaja kazirodztwo, pokraczni cialem i duchem krolikowie, wywoluja u mnie odruch wymiotny.
Jestem jednak...demokrata z przekonania!!!

No ale w koncu, co mnie to obchodzi?
Nie moj cyrk, nie moje malpy.
  Profil uzytkownika: Borrka     
buster


Wpisów: 2027
Od: 2004-09-04
2005-02-11 12:35
Racja Borrka. Zal mi Diany i tylko jej.
Jak patrze na oblesna rodzinke krolewska to robi mi sie niedobrze.Camila akurat wizualnie do nich pasuje, wiec moze dobrze sie stalo?
Jeszcze bardziej mi jest niedobrze z powodu, iz podejrzewam , ze smierc Diany nie byla taka zupelnie przypadkowa..... ze sledztwo "nic" nie wykazalo to nic dla mnie nie znaczy.
A to Twoje porownanie do psow - bardzo trafne.

A tak w ogole- co mnie kurka obchodzi z kim sie ozenil jakis tam Karol? Tyle samo co za kogo wyjdzie Victoria, czyli mniej niz zeszloroczny snieg.
  Profil uzytkownika: buster     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2005-02-11 12:48
Karol przypomina nieco lasice - jego ukochana ma konska twarz. To tak z wierzchu. Nie wiem jaki ma charakter Camilla - zas Karolek nie rokuje...

Przypadek ladnej, madrej i wrazliwej Diany przypomina mi powiedzienie aby " nie rzucac perel przed prosienty".
  Profil uzytkownika: monilka     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2005-02-11 12:57
No piękna to Camilla nie jest, ale z drugiej ten jej „książę”.......
W Anglii media lubi robić cyrk ze wszystkiego, tutaj przecież rodzina królewska też ma trochę na sumieniu, ale utarło się, że w szwedzkich gazetach o tym się nie pisze.

A przede wszystkim to oni są dorośli i mają prawo do miłości jak każdy inny.
  Profil uzytkownika: maggie     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2005-02-11 12:59
ze Diana byla wrazliwa to sie zgodze, czy ladna to rzecz gustu, na temat stanu jej umyslu mam inna wersje
nie wiem czemu sie czepiacie Karola i Camilli, zycie "wiecznego" nastepcy tronu musi byc mocno frustrujace, a jego romans z Camilla trwal przed malzenstwem z Diana, w trakcie i dotrwal do dzis, wiec chyba nalezaloby raczej gratulowac konsekwencji i tego, ze przy mocno niesprzyjajacych warunkach nie poddali sie i dopieli swego
  Profil uzytkownika: Badboy     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2005-02-11 13:07
No to akurat fakt, ze maja prawo do milosci jak kazdy inny i ze dopieli swego
  Profil uzytkownika: monilka     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17562
Od: 2003-04-06
2005-02-11 13:25
Jozek tez ma prawo i zrobil dziecko sklepowej z Biedronki w Czarnej Bialostockiej, ale o tym nie mowia zaraz w telewizji na calym swiecie.
O to mi chodzi.
  Profil uzytkownika: Borrka     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2005-02-11 13:31
No ale Borrka, to przecież media robi cyrk. To samo robia zresztą jeśli chodzi o wszystkie znane postacie.
W angielskich czy niemieckich gazetach mozesz sobie poczytać o tym jak żyje szwedzki król (można powiedzieć, że dorównuje Charles'owi) ale tutaj w Szwecji mało kto wie, bo takie historie nie sprzedają tutaj extra egzemplarzy jakiś gazet.
A w Anglii tak.
  Profil uzytkownika: maggie     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2005-02-11 14:12
Ja mysle, ze prawdziwa milosc nigdy nie zaginie i dobrze, ze sie pobiora bo beda mieli latwiejsze zycie.

Co do wygladu jak napisal Badboy jest to kwestia gustu. Dla mnie Diana miala cielece, nieobecne oczy i mimo, ze byla mila to jakos nie robila wiekszego wrazenia.
Camilla widac, ze wie czego chce i mysle, ze dobrze wplynie na Karola, rozrusza go troche.
  Profil uzytkownika: gigge     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2005-02-11 14:19
dokladnie Gigge, Camilla na miss world sie nie nadaje, ale sprawia wrazenie kobiety, ktora moze byc rownorzednym partnerem i przyjacielem, a Diana no coz, o zmarlych nie nalezy mowic zle, ale to jednak cielęcina byla
  Profil uzytkownika: Badboy     
buster


Wpisów: 2027
Od: 2004-09-04
2005-02-11 14:43
Media maja prawo pokazywac a my mamy prawo komentowac.
Mierzi mnie jak sie niektorzy w Polsce zaczytuja idiotycznymi gazetkami typu "Gala" czy tam "Zycie na goraco". Ot, taka pseudorozrywka dla plebsu, niech se tam sluzba poczytaja jak panstwo zyja.
A ci panstwo...rece opadaja...no wlasnie tacy jak ta cala krolewska rodzinka. U nas w Polenie nie ma krolow (mamy za to prezydencka pare!), no wiec zastepuja ich jakies aktoreczki i aktorzyny, co to grywaja w podrzednych serialikach, rowniez dla plebsu.

Co do gustow- to juz pisalam przy okazji jedzonka. Jednym podobaja sie szkapiaste baby, ktore robia wrazenie, ze "wiedza czego chca", innym "cielecinki", czyli po prostu mile i ladne kobiety....
  Profil uzytkownika: buster     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2005-02-11 14:53
Eeee - ja mysle, ze ta Camila to nie jest zadna partnerka - ale wladcza Mamusia wzgledem Karola.
On nie potrzebowal widocznie kobiety kruchej i wrazliwej a raczej taka bardziej "konkretna" . Co to przytuli do cyca gdy trzeba a gdy trzeba da lanie . I taka znalazl. Wszystko spoko i fajnie bo kazdy powinien kierowac sie wlasnym szczesciem. Tylko mogl to juz miec wczesniej. Diana bylaby sobie przedszkolana, spotkala jakiegos milego faceta, ktory by sie nia zaopiekowal. Kazdy bylby szczesliwy.

Ja musze sie przyznac, ze chyba pochodze z plebsu bo czytywalam czasami "Gale" . No czytuje tez inne pozycje jak "Wprost", "Polityke", "Twoj Styl", "Wrozke" itp itd
I co gorsza - wcale sie tego nie wstydze.

  Profil uzytkownika: monilka     
buster


Wpisów: 2027
Od: 2004-09-04
2005-02-11 15:00
No tak, sa faceci, ktorzy lubia... ehm, dominacje, ew. zabawe w zlego i dobrego gline.
Monilka, ja tez czytalam, ale jakos nie powiem, zeby ten rodzaj - szumnie rzecz nazywajac- dziennikarstwa do mnie szczegolnie przemawial.
No ale ladne obrazki, zdjecia itd.
Ja raczej mialam na mysli, ze w kraju , gdzie wiekszosc ludzi nie moze zwiazac konca z koncem to jest troche jakies, nie wiem, i smieszne i denerwujace zarazem, ze takie gazetki wychodza...
A kto sie wstydzi i czego to sprawa jeszcze bardziej indywidualna....
  Profil uzytkownika: buster     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2005-02-11 15:07
Ja mysle, ze takie gazetki sa uzyteczne gdy czlowiek caly dzien uzera sie z zyciem. Czasem szarym, dolujacym i miernym. Dla relaksu po dniu harowki siada i oglada kolorowe zdjecia lub czyta o pierdolach
Sama chetnie to robie gdy nie mam sily myslec. Wtedy takie glupkowate komedyjki albo proste gazety koja mi dusze
  Profil uzytkownika: monilka     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2005-02-11 18:22
E, no słuchajcie, nie ma co porównywać wyglądu, bo między tymi kobietami była dość duża różnica wieku. Camilla ma styl i klasę we krwi, Diana oczarowała świat swoją „niewinnością” (miała 19 lat jak wyszła za mąż). Poza tym z Dianą utożsamiała się większość kobiet z racji jej pochodzenia, Camilla pochodzi z innej sfery.
  Profil uzytkownika: maggie     
vera


Wpisów: 417
Od: 2001-04-07
2005-02-11 20:44
Camilla ma styl i klase???? Ma? Gdzie? Szczegolnie patrzac na jej ubrania i zachowanie. Moze sobie wychodzic za maz za kogo chce , nie interesuje mnie to wogole ale zeby mowic , ze ona ma klase??? Zartujesz chyba? Gdzie ta klasa? To nie wiem w jakim kregu ty sie obracasz , ze mozesz jej styl nazwac klasa?
  Profil uzytkownika: vera     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2005-02-11 21:42
Angielskimi oczami patrząc MA. A szczególnie jeśli to są oczy Charles’a.
  Profil uzytkownika: maggie     
buster


Wpisów: 2027
Od: 2004-09-04
2005-02-12 02:16
Musze bardzo uwazac co teraz napisze.
Tu nie chodzi o porownywanie wygladow, raczej o gusty, ktore sa rozne. P.wyzej.
Camilla zreszta od kiedy ja widywalam w tv zawsze przypominala stara szkape i nic nie poradze na to. Nie uwazam ,zeby miala jakas "klase", trudno mi to zreszta ocenic tylko z perspektywy tv, bo osobiscie jej przeciez nie znam.
Patrzac angielskimi oczami , no trzeba by najpierw miec te "angielskie oczy", zeby moc nimi patrzec. Ja patrze polskimi.
Zas co do Karola- nie na darmo mowia, ze milosc jest slepa. Zreszta, guzik mnie obchodzi z kim sie ten cymbal ozeni. Jego sprawa.
Nie rozumiem, ze niektorzy ludzie wrecz chyba nianawidza Diany. Nawet po jej tragicznej smierci. Moja owczesna kolezanka powiedziala wtedy "Dobrze jej tak, po co sie pchala do rodziny krolewskiej".... Oj......
  Profil uzytkownika: buster     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2005-02-12 12:05
Camilla ma prawie 60 lat. Diana nie miała nawet 40 jak zginęła.

  Profil uzytkownika: maggie     
buster


Wpisów: 2027
Od: 2004-09-04
2005-02-13 08:06
Biedna Camilla, czas nie chce dla niej stanąć
Napisałam wyraźnie, ze ona ZAWSZE tak a nie inaczej się prezentowała, czyli w zasadzie żadna róznica czy ma 30 czy 60!
  Profil uzytkownika: buster     
Forum -> Na każdy temat -> Nie moj cyrk, nie moje malpy...
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie (Klågerup )
Monter Wentylacji i izolacji (Stockholm)
vacancy for carpentry in Stockholm (Stockholm)
Sprzątanie (Kungsängen )
Praca (Göteborg)
Monterzy rusztowan (Stockholm)
Sprzątanie (Stockholm)
✅ PRACA - SPRZATANIE - SZTOKHOLM (Sundbyberg)
Więcej





10 lat w Szwecji czyli co we mnie zmieniła emigracja.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Tolerancja szwedzkich Pride Parade?
Agnes na szwedzkiej ziemi
Anundshög
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielojęzycznośc czterolatki - podsumowanie
Polska Mama Za Granicą
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji


Odwiedza nas 16 gości
oraz 1 użytkowników.


szwedzkie powiedzonka i ich polskie odpowiedniki
Przeprowadzka a konto w banku SEB.
BRF
Bardzo ciekawy wywiad
Wplaw przez Baltyk
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony